League Of Legends Vaskervon Arenası 25

League of Legends'ın ödüllü video yarışması Vaskervon Arenasında 25. haftanın en iyi hareketleri belli oldu. Dereceli maçlarda yaptığınız hareketlerin videolarını çekerek katılabileceğiniz yarışmada her hafta haftanın en iyi 5 hareketi Riot Games Türkiye

League of Legends'ın ödüllü video yarışması Vaskervon Arenasında 25. haftanın en iyi hareketleri belli oldu. Dereceli maçlarda yaptığınız hareketlerin videolarını çekerek katılabileceğiniz yarışmada her hafta haftanın en iyi 5 hareketi Riot Games Türkiye ekibi tarafından belirlenerek oyunculara ödüller dağıtılmaktadır.

Vaskervon Arenası 25'de kişisel olarak en beğendiğim 3. seçilen hareket oldu. Dexter34 adlı oyuncu Draven ile baron nashor alanı arkasında geçen takım savaşında 5'te 5 yaparak tüm rakiplerini öldürdü. Bunun dışında 1. olarak seçilen harekette ise Draven ile Thresh ile alt koridorda baskında yemesine rağmen rakibin destek oyuncusunu öldürmeyi başarıp üstüne birde kaçmayı başaran bu ikili oldukça beğenimi kazandı.

Dünyanın en popüler MOBA oyunlarından biri olan League of Legends'ı ücretsiz olarak indirerek sizde bu heyecana dahil olabilirsiniz.

YORUMLAR