League Of Legends Vaskervon Arenası 27

League of Legends'ın Türkiye sunucularında düzenlenen ödüllü yarışma Vaskervon Arena'sının 27. hafta videosu yayınlandı. Her zamanki gibi birbirinden enfes hareketler sergileyen oyuncuların göndermiş olduğu videolar arasından seçilen en iyi 5 hareketi izl

League of Legends'ın Türkiye sunucularında düzenlenen ödüllü yarışma Vaskervon Arena'sının 27. hafta videosu yayınlandı. Her zamanki gibi birbirinden enfes hareketler sergileyen oyuncuların göndermiş olduğu videolar arasından seçilen en iyi 5 hareketi izlerken kendinizden geçebilirsiniz.

En iyi ilk 5 hareketin Riot Games tarafından belirlenmesine rağmen, kendi kişisel görüşme göre Amumu ile yapılan 5. hareket ve Yasuo isimli şampiyonla yapılan 3. hareket oldukça beğenimi kazandı. Her iki hareketde de oyuncular oynadıkları şampiyonlara ne kadar hakim olduklarını rahatlıkla görebilirsiniz. Takım halinde oynandığında çok dah abaşarılı sonuçlar alabileceğiniz League of Legends'ı henüz denemediyseniz aşağıdaki bağlantılar aracılığı ile hemen ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR