League Of Legends Vaskervon Arenası 29

League of Legends'ın Türkiye sunucuları üzerinde düzenlenen ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 29 karşınızda. Her hafta olduğu gibi, hafta boyunca oyuncuların gerçekleştirdiği en iyi hareketler arasından seçilen 5 hareketi izlediğimiz Vaskervon Aren

League of Legends'ın Türkiye sunucuları üzerinde düzenlenen ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 29 karşınızda. Her hafta olduğu gibi, hafta boyunca oyuncuların gerçekleştirdiği en iyi hareketler arasından seçilen 5 hareketi izlediğimiz Vaskervon Arenası'nda gene birbirinden güzel hareketler bulunuyor.

Genel olarak kendi görüşlerime dayanarak farklı bir sıralama belirlesemde bu hafta League of Legends yetkilileri ile aynı fikirdeyim. Çünkü 1. olarak seçilen Kha'zix hareketi gözlerimizdeki pası siliyor adeta. Oyunun önceki aşamalarında beslenmiş olabilir fakat tüm takımın üzerine yürüyerek birer birer hepsini kesip beşte beş elde eden bu oyuncu arkadaşımızı kutlarım. 1.'lik dışında en iyi 4. ve 5. seçilen Lee Sin ve Thresh hareketleri de oldukça etkileyici.

Sizde League of Legends oynarken dereceli maçlarda yapacağınız en iyi hareketleri kaydederek Vaskervon Arenası'na katılabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. League of Legends'ı henüz denemediyseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR