League Of Legends Vaskervon Arenası 30

League of Legends'ın Türkiye sunucularında düzenlenen Vaskervon Arenası'nın 30. hafta videosu yayınlandı. Her hafta oyunculardan gelen videolar içerisinden seçilen en iyi 5 hareketin seçildiği Vaskervon Arenası'nda gene birbirinden muhteşem ve etkileyici

League of Legends'ın Türkiye sunucularında düzenlenen Vaskervon Arenası'nın 30. hafta videosu yayınlandı. Her hafta oyunculardan gelen videolar içerisinden seçilen en iyi 5 hareketin seçildiği Vaskervon Arenası'nda gene birbirinden muhteşem ve etkileyici hareketler bulunuyor.

Lee Sin ve Thresh şampiyonları ile oynama oranı Türkiye sunucularında yüksek olduğu için her hafta bu şampiyonlara ait en iyi hareketler görmeye devam ediyoruz.

Vaskervon Arenasının bu haftaki en iyi 5 hareketi hakkındaki kişisel görüşüme gelecek olursak, benim gözümde birinci olan hareket Orianna isimli şamiyon ile yapılan 3. hareket. ivers10 nicki ile orta koridorda kule altında Zed ve Wukong şampiyonlarını öldürmeyi başaran oyuncuyu akıllı hamlelerinden dolayı tebrik ederim. Diğer beğendiğim hareketler ise hem 2. hem de 3. olan ve Thresh şampiyonu ile gerçekleştirilen hareketler.

Sizinde katılabileceğiniz ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

League of Legends'ı ücretsiz olarak indirerek oynamak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR