League Of Legends Vaskervon Arenası 32

League of Legends'ın Vaskervon Arenası 32 videosu yayınlandı. Bildiğiniz üzere Türkiye sunucularında gerçekleştirilen ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası'nda her hafta oyunculardan gelen hareketler arasından en iyi 5 tanesi seçilerek yayınlanıyor. Bu

League of Legends'ın Vaskervon Arenası 32 videosu yayınlandı. Bildiğiniz üzere Türkiye sunucularında gerçekleştirilen ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası'nda her hafta oyunculardan gelen hareketler arasından en iyi 5 tanesi seçilerek yayınlanıyor. Bu hafta da oyuncular tarafından muhteşem ve akıl dolu hareketlere imza atılmış diyebilirim.

Kendi düşüncelerime göre ilk 5 içerisinde her hafta farklı oynamalar yapıyorum. Bu hafta en beğendiğim 2 hareket 3. ve 4. olmaya hak kazanan hareketler. Zed şampiyonu ile yapılan 4. harekette, oyuncu arkadaşımız takım savaşı öncesi rakip takımın arkasında bekleyerek bir rakip oyunucusu kolayca avlıyor ve daha sonrasında diğer rakipleri oyalarak Nexus'u yıkıyor ve oyunu adeta tek başına kazanıyor. 3'üncü harekette ise Fiora şampiyona son derece hakim olan oyuncu arkadaşımız rakip takım oyuncularının ilk önce üstüne gelmesine izin veriyor. Fakat daha sonrasında 4'ünü birden akıl dolu hareketler ile tek tek kesiyor. Sizde Vaskervon Arenası 32 için seçilen ilk 5 hareket hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

League of Legends'ı henüz oynamadıysanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak hemen ücretsiz indirebilir ve oyuna giriş yapabilirsiniz.

YORUMLAR