League Of Legends Vaskervon Arenası 33

League of Legends'ın ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 33 yayınlandı. Sıkça karşılaştığımız Lee Sin ve Thresh şampiyonlarının klas hareketleri tam bu hafta yok dediğim anda, en iyi ilk 2 hareket Thresh'den geldi. Bu hafta kişisel olarak en beğendiğ

League of Legends'ın ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 33 yayınlandı. Sıkça karşılaştığımız Lee Sin ve Thresh şampiyonlarının klas hareketleri tam bu hafta yok dediğim anda, en iyi ilk 2 hareket Thresh'den geldi.

Bu hafta kişisel olarak en beğendiğim hareket, en çok sevdiğim ve oynadığım Vayne'in 3. seçilen hareketi. Aatrox ve Vi şampiyonlarını kule altına kadar çeken ve akıllı hamleler ile hasar almadan dayanan oyuncu, oyunun erken aşamalarında kulenin de yarıdmıyla 2 çok değerli skor almayı başardı. Malesef oyunun sonraki aşamalarını göremiyoruz ama o Vayne çok can yakmıştır eminim.

İlk 2'de yer alan Thresh hareketleri için de oldukça başarılı diyebilirim. Fakat hem çok tercih edilmesi hem de oynanışı gereği bu tür şampiyonlar ile bu hareketler daha sık yapılabiliyor.

Henüz League of Legends oyununu denemediyseniz, hemen sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Yeteneklerinizi sergilerken kaydedeceğiniz görüntüler ile önümüzdeki Vaskervon Arenası yarışmalarına sizde katılın.

YORUMLAR