League Of Legends Vaskervon Arenası 34

Ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 34 yayınlandı. Dereceli maçlarda gerçekleştirilen birbirinden güzel hareketlerin yer aldığı haftada Yasuo şampiyonu ön plana çıkıyor. Hem 3. hem de 1. olmayı başaran hareketler Yasuo isimli şampiyonla yapılan ve 4

Ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 34 yayınlandı. Dereceli maçlarda gerçekleştirilen birbirinden güzel hareketlerin yer aldığı haftada Yasuo şampiyonu ön plana çıkıyor. Hem 3. hem de 1. olmayı başaran hareketler Yasuo isimli şampiyonla yapılan ve 4 rakibi katleden hareketler. Fakat kendi favorim 4. olmayı başaran Zed hareketi. Zed adlı şampiyon ile çok iyi yer tutarak rakip takıma en uygun fırsatta saldırıp bütün rakiplerini kesen oyuncuyu buradan tebrik ediyorum.

League of Legends Türkiye sunucusunda oynuyorsanız sizde önümüzdeki Vaskervon Arenası yarışmalarına katılmak için yapmış olduğunuz hareketleri video kaydı alarak Riot Games'e gönderebilirsiniz. Eğer League of Legends'ı henüz denemediyseniz hemen aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR