League Of Legends Vaskervon Arenası 36

League of Legends'ın Türkiye sunucularında düzenlenen ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 36 yayınlandı. Uzun bir aradan sonra Vaskervon Arenası'nda ilk defa Thresh ve Lee Sin hareketleri yok. Bu haftaki en iyi 5 hareket içerisinde en çok beğendiğim

League of Legends'ın Türkiye sunucularında düzenlenen ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 36 yayınlandı. Uzun bir aradan sonra Vaskervon Arenası'nda ilk defa Thresh ve Lee Sin hareketleri yok.

Bu haftaki en iyi 5 hareket içerisinde en çok beğendiğim 5. olan Riven hareketi ve 3. seçilen Zed hareketi. Özellikle Zed ile rakip takımın 4 oyuncusu arasına giren Ivers10 nickli oyuncuyu daha önce de sıkça Vaskervon Arena'sında görmüştük.

5. olan Riven hareketinde ise oyuncunun şampiyona olan hakimiyeti ve rakiplerinin hamlelerine göre çok iyi yer alan oyuncu iki rakibini de kendine çekerek yavaş yavaş öldürüyor.

En popüler MOBA oyunu League of Legends'ı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR