League Of Legends Vaskervon Arenası 38

League of Legends Türkiye Büyük Finali'ne sayılı günler kala bu haftanın ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 38'de yayınlandı. Her zaman olduğu gibi bu hafta da oyuncuların sergilemiş olduğu birbirinden güzel hareketler bulunuyor. Benim kişisel olara

League of Legends Türkiye Büyük Finali'ne sayılı günler kala bu haftanın ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 38'de yayınlandı. Her zaman olduğu gibi bu hafta da oyuncuların sergilemiş olduğu birbirinden güzel hareketler bulunuyor.

Benim kişisel olarak en beğendiğim 2 hareketten biri 5. olan Diana ve diğeri 1. olan Thresh. Muhtemelen oyunun erken aşamalarından iyi beslenmiş bir Diana olan arkadaş rakip takımın base'inin önünde bütün takımı tek tek geriye çekile çekile kesiyor. Az canının olmasını avantaj olarak gören rakipler üstüne atladığı at vurmaya başlayan Diana'yı oynayan arkadaş şampiyona ne kadar hakim olduğunu göstermiş.

Fakat favorim 1.'lik kazanan Thresh. Rakip takım üstüne gelirken neredeyse herşeyi kullanıp takımıyla birlikte uzaklaşan ve doğru zaman geldiğinde bir anda dönerek rakiplerinin arasıan giren Thresh, başarılı performansı ile birinciliği net bir şekilde haketmiş diyebilirim. vurması gerektiğinde vuran, kaçması gerektiğinde kaçan oyuncu arkadaşımızı tebrik ediyorum.

Sizde Vaskervon Arenası yarışmasına katılıp ilk 5'e kalmak istiyorsanız hemen League of Legends'a başlamalısınız. LoL'ü ücretsiz olarak indirebileceğiniz bağlantı aşağıdadır.

YORUMLAR