League Of Legends Vaskervon Arenası 39

League of Legends'ın TR sunucularında düzenlenen haftalık ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 39 yayınlandı. Bildiğiniz üzere oyunculardan gelen güzel hareketler arasından belirlenen ilk 5 harekete haftalık olarak ödüller veriliyor. Sizde League of L

League of Legends'ın TR sunucularında düzenlenen haftalık ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 39 yayınlandı. Bildiğiniz üzere oyunculardan gelen güzel hareketler arasından belirlenen ilk 5 harekete haftalık olarak ödüller veriliyor. Sizde League of Legends oyuncusuysanız ve Türkiye sunucusunda oynuyorsanız bu yarışmaya videonuzu çekip gönderek katılabilirsiniz.

Bu haftanın en iyi 5 hareketi içerisinde kendi beğendiğim 1.'liği haketmiş olan Vayna şampiyonu. Çok sevdiğim Vayne'e bu kadar hakim olmak ve rakip takımın hepsini tek başına öldürerek takımına büyük avantaj sağlama neresinden bakarsanız bakın büyük yetenek. Bu nedenle BYTRICK isimli oyuncuyu buradan tebrik ediyorum. Vayne'in Q yeteneği ile bir ileri bir geri rakiplerini teker teker indiren oyuncu gerçekten Vayne ile birlikte oyuna da oldukça hakim diyebilirim.

Sizde favori şampiyonunuz ile yaptığınız güzel hareketleri kaydederek Riot Games Türkiye ekibine gönderip ilk 5 hareket içerisinde yer almanız durumunda hediyeler kazanabilirsiniz. Eğer League of Legends'ı henüz denemediyseniz aşağıdaki balantı adresini kullanarak hemen ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR