League Of Legends Vaskervon Arenası 42

Riot Games Türkiye ekibi tarafından düzenlenen ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası'nın 42 bölümü karşınızda. Geçtiğimiz 2 hafta boyunca Vaskervon Arenası 40 ve 41'i sizlerle paylaşamadım fakat 42 ile birlikte bomba gibi bir dönüş yapıyorum. Bomba gib

Riot Games Türkiye ekibi tarafından düzenlenen ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası'nın 42 bölümü karşınızda. Geçtiğimiz 2 hafta boyunca Vaskervon Arenası 40 ve 41'i sizlerle paylaşamadım fakat 42 ile birlikte bomba gibi bir dönüş yapıyorum.

Bomba gibi dönüş dememin sebebi ise videoyu izlerken ağzımın açık kalması. Videonun sonuna kadar hayran bir şekilde izledim ve en iyi 5 hareket olarak seçilen haftanın videosuna bayıldım diyebilirim. Beşinci, dördüncü ve üçüncü hareketlerdeki 5'te 5'leri (Pentakill) görünce sanırım bu hafta tüm hareketler Penta diye düşünüyorum fakat sonra 4'te 4 ve bir solo kill geldi.

Birinci olan Vayne şampiyonunun hareketinde öldü gözüyle bakarken bir anda ağır hasar veren Vayne kıl payı Twisted Fate'i kesti. Fakat bunu her Vayne oyuncusu yapamayabilir. Şampiyona ve yeteneklerine aynı zamanda oyuna oldukça hakim olmalısınız. En sevdiğim 2 şampiyon olan ve oyunda Hyper Carry olarak geçen Vayne ve Tristana'yı aynı video da görmek benim için oldukça hoş. Tristana ile 5'te 5 yapan arkadaşı da buradan tebrik ediyorum. Tristana bildiğiniz üzere seviye arttıkça vuruş mesafesi uzayan ve 18 levelde en uzun mesafeden otomatik atak yapabilen şampiyon. Ayrıca her bir oyuncuyu öldürdüğünde W yeteneğinin bekleme süresinin sıfırlanması bir sonraki avı için Tristana'yı daha kuvvetli yapıyor. Bunun avantajı kullanan oyuncu güzel bir penta atmış.

Sizinde katılabileceğiniz ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası her hafta sizlerin gönderdiği videolar arasından en iyi 5'inin seçilmesi ile düzenleniyor. Gerekli bilgilere League of Legends TR sayfaıs üzerinden ulaşabilirsiniz.

Henüz League of Legends oynamaya başlamadıysanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR