League Of Legends Vaskervon Arenası 43

Vaskervon Arenası'nın 43. hafta videosu karşınızda. Riot Games'in sizden gelen videolar arasından seçerek düzenlemiş olduğu ödüllü haftalık video yarışması Vaskervon Arenası'nda bu hafta yine muhteşem hareketler bulunuyor. Daha önce de belirtmiştim. En ço

Vaskervon Arenası'nın 43. hafta videosu karşınızda. Riot Games'in sizden gelen videolar arasından seçerek düzenlemiş olduğu ödüllü haftalık video yarışması Vaskervon Arenası'nda bu hafta yine muhteşem hareketler bulunuyor.

Daha önce de belirtmiştim. En çok oynanan şampiyonlar arasında yer alan Thresh ve Lee Sin'i görmeye alıştık. Bu hafta yine 2 Lee Sin ve 1 Thresh hareketi en iyi 5 hareket içerisinde. Fakat benim favorilerim 4. ve 2. olmaya hak kazanan Draven ve Nidale şampiyonlarına ait. Draven ile rakip takımın tamamını geriye kaçarken büyük hasarlar vererek kesen oyuncunun şampiyona ne kadar hakim olduğunu görebilirsiniz. Ölmesi an meselesi olmasına rağmen can çalma değerlerini o kadar iyi dengeliyorki rakip takım oyuncularının düşük canlı olduğu için üstüne gelmesini sağlıyor fakat onlara büyük hasarlar vererek bir kaç oto atak ve Q yeteneği ile kesiyor. 2. olan harekette ise yenilenen Nidale ile 4'te 4 yapmayı başaran oyuncuyu da tebrik etmek gerekiyor. Hem mızraklarını hem de tiger olup Q yeteneğini çok yerinde ve doğru olarak kullanmış. Bu sayede çıkan takım savaşında rakip takımın 4 oyuncusunu katletmeyi başarmış.

1. seçilen hareket artık görmeye alıştığımız ve Insect olarak bilinen Lee Sin hareketi. Rakip oyuncunun üstüne atlayan Lee Sin, daha da ileriye ward atarak W yeteneği ile onun üstüne gidiyor ve rakibinin arkasından Ulti yeteneği olan tekmesini atarak rakibi kendi takım arkadaşlarının yanına yolluyor. İzlemesi çok zevkli fakat yapması pek de kolay olmayan bu hareketi yapan arkadaşı da buradan tebrik ediyorum.

Sizde League of Legends heyecanı yaşamak ve yaptığınız iyi hareketler ile Vaskervon Arenası'na katılarak ödüller kazanmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak League of Legends'ı indirebilirsiniz.

YORUMLAR