League Of Legends Vaskervon Arenası 45

Dünyanın en çok oynanan online MOBA oyunu League of Legends'ın TR sunucularında düzenlenen haftalık ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası'nın 45. hafta videosu yayınlandı. Her zaman olduğu gibi bu hafta da ilk 5'e girmeyi başaran oyuncular birbirinden

Dünyanın en çok oynanan online MOBA oyunu League of Legends'ın TR sunucularında düzenlenen haftalık ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası'nın 45. hafta videosu yayınlandı.

Her zaman olduğu gibi bu hafta da ilk 5'e girmeyi başaran oyuncular birbirinden güzel hareketlere imza atmışlar. Özellikle Lux ile kule altında 2 kişiye karşı kendini çok iyi savunan oyuncu arkadaşımızı ve birinci seçilen Vayne hareketlerini yapan oyuncu arkadaşımızı buradan tebrik ediyorum.

Bu hafta şaşırtıcı bir şekilde video da thresh görmedim. Fakat favori şampiyonlardan bir tanesi olan Lee Sin yine yerini almış. En sevdiğim ve en çok oynadığım şampiyon Vayne ile 5'te 5 yaparak birinci olması da beni mutlu etti.

Ücretsiz olarak indirerek kendi hesabınızı oluşturduktan sonra hemen oynamaya başlayabileceğiniz League of Legends'ı indirmek için aşağıdaki bağlantı adresimizi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR