League Of Legends Vaskervon Arenası 48

Vaskervon Arenası'nın 48. videosu yayınlandı. Son haftalarda görmeye alıştığımız Katarina, Yasuo ve Vayne bu haftaki en iyi 5 hareket içerisindeki yerini yine almışlar. Bildiğiniz üzere Leagur of Legends 4. sezon finallerine bir kaç gün kaldı. Kore'de ger

Vaskervon Arenası'nın 48. videosu yayınlandı. Son haftalarda görmeye alıştığımız Katarina, Yasuo ve Vayne bu haftaki en iyi 5 hareket içerisindeki yerini yine almışlar.

Bildiğiniz üzere Leagur of Legends 4. sezon finallerine bir kaç gün kaldı. Kore'de gerçekleşecek olan Dünya Finalleri öncesinde Türkiye'yi temsil edecek olan Dark Passage takımı dahil tüm takımlar hazır durumda. Sezon finallleri dışında Yükseliş oyun modu ve yeni şampiyon Azir ile yeniliklere devam eden Riot Games, oyuncu kitlesini gittikçe büyütüyor ve E-spor'a verilen desteğin arıtşını sağlıyor.

Vaskervon Arenası videosuna geri dönelim. Beşinci sırada Yasuo ile rakibini öldürdükten sonra mükemmel hareketler ile diğer 2 rakibinden kaçmayı başaran oyuncu arkadaşımız tebrik edilmeyi haketmiş. Şahsen en beğendiğim hareket bu hafta 5. olan Yasuo hareketidir. Dördüncü sırada da Vi ile baronu çalan, üstüne rakip takımın saldırı gücü taşıyıcısını aradan çıkan ve hatta 3'te 3 yapan oyuncu da oldukça güzel bir performans sergilemiş. Daha sonrasında alışık olduğumuz Katarina ile 5'te 5 yapayı başaran oyuncu da 3.'lüğü kazanmış. 2. sırada ise en son çıkan şampiyon Gnar ile güzel bir 5'te 5 hareketi bulunuyor. Canının son damlasın kadar savaşı zorlayarak haklı bir 5'te 5 alan oyuncunun şampiyona kısa sürede ne kadar alıştığını ve hakim olduğunu görebilirsiniz. Birincilik kürsüsünde ise oyun sonlarında durdurulamayan Vayne şampiyonu ile rakip takımı darmaduman eden oyuncu arkadaşımız var. Vayne ne kadar kötü bir erken oyun yaşarsa yaşasın oyun sonunda aldığı eşyalar sayesinde her zaman güçlü bir şampiyon oluyor. Bunun üstüne bir de erken oyunda avantaj elde ederse 1. harekette de göreceğiniz üzere durdurulamaz bir Vayne ortaya çıkıyor. Q yeteneği ile ultisi açıkken sıçradıkça görünmez olan ve bunu çok iyi kullanan oyuncu arkadaşımız verdiği hasarın da yüksekliğine güvenerek karşı takımın hepsini oldukça güzel bir şekilde oyalayarak kesiyor. Tüm oyuncu arkadaşlarımızı tkerardan tebrik ediyorum.

Vaskervon Arenası'na katılmak için League of Legends'ın resmi sitesine giderek gerekli koşulları öğrenebilirsiniz. Siz de çekeceğiniz güzel hareketlerin videolarını gönderek ödüller kazanabilirsiniz.

League of Legends'ı ücretsiz olarak indirip hesap açarak hemen oynamak için aşağıdaki bağlantı adresine tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR