League Of Legends Vaskervon Arenası 49

Vaskervon Arenası'nın 49. haftasına da geldik. Her hafta oyunculardan gelen videolar arasından seçilen en iyi 5 harekete ödüller dağıtılan etkinlikte bu haftanın da en iyi 5 hareketi oldukça etkileyici. Haftanın en iyilerinde Vayne şampiyonu öne çıkıyor v

Vaskervon Arenası'nın 49. haftasına da geldik. Her hafta oyunculardan gelen videolar arasından seçilen en iyi 5 harekete ödüller dağıtılan etkinlikte bu haftanın da en iyi 5 hareketi oldukça etkileyici.

Haftanın en iyilerinde Vayne şampiyonu öne çıkıyor ve özellikle 1. olarak seçilen oyuncu arkadaşın 4 kişiyi öldürdüğü hareket 1.'liği gerçekten haketmiş.

Sizinde iyi hareketleriizi videoya çekerek katılabileceğiniz ve ödüller kaanabileceğiniz Vaskervon Arenası her hafta düzenlenen eğlenceli bir etkinlik. Siz de hareketlerinizi kayıt altına alarak en iyi 5 hareket içerisinde yer almak istiyorsanız yapmanız gerekenleri League of Legends'ın resmi Türkiye sayfasından bulabilirsiniz.

Eğer henüz League of Legends oynamadıysanız aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak hemen ücretsiz indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR