League Of Legends Vaskervon Arenası 52

League of Legends Türkiye sunucularında düzenlenen resmi video yarışması Vaskervon Arenası'nın 52. haftasında rengarenk görüntüler sizleri bekliyor. Her hafta oyuncular yani sizlerin gönderdiği videolar arasından seçilen en iyi hareketlerden oluşan Vasker

League of Legends Türkiye sunucularında düzenlenen resmi video yarışması Vaskervon Arenası'nın 52. haftasında rengarenk görüntüler sizleri bekliyor. Her hafta oyuncular yani sizlerin gönderdiği videolar arasından seçilen en iyi hareketlerden oluşan Vaskervon Arena'sında bu hafta 5 farklı şampiyon izledik.

Sırasıyla Poppy, Pantheon, Lucian, Karma ve Vayne'den oluşan sıralamada benim en çok hoşuma giden hareket 2. olmaya layık görülen Karma. Tabi 1.'lik elde eden Vayne'in hareketleri de alkışı hak ediyor.

Vayne ve Lucian'ı sürekli görmeye alışığız fakat Poppy, Karma ve Pantheon'la çok nadiren karşılaştığımız doğrudur. Özellikle güncel metada tercih edilmeyen şampiyonlara bu kadar hakim oyuncuların olması beni şaşırttı.

En çok oynanan MOBA oyunlarından bir tanesi olan League of Legends'ı henüz oynamadıysanız ücretsiz indirip hesap açarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı adresine tıklamanız yeterli.

YORUMLAR