League Of Legends Vaskervon Arenası 53

Haftalık olarak düzenlenen League of Legends ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 53 yayınlandı. Bu haftaki videoya en iyi 5 hareket arasına giren şampiyonlar sondan başa doğru sırayla Yasuo, Fiz, Azir ve ilk ikideki Vayne. Her hafta ilk 5 içerisinden

Haftalık olarak düzenlenen League of Legends ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 53 yayınlandı. Bu haftaki videoya en iyi 5 hareket arasına giren şampiyonlar sondan başa doğru sırayla Yasuo, Fiz, Azir ve ilk ikideki Vayne.

Her hafta ilk 5 içerisinden en çok beğendiğimi sizlerle paylaşıyorum fakat bu hafta seçim yapmakta çok zorlanıyorum. Azir gibi yeni bir şampiyona bu kadar hakim ola oyuncu arkadaşım ile, Vayne mekaniklerini peynir ekmek gibi kullanan ilk 2'deki arkadaşlar ve hatta Fiz ve Yasuo hareketleri bile çok etkileyici. Fakat illa bir tane seçmem gerekirse birinciliği hakeden Vayne hareketini ben de birinci seçerdim.

Son haftalarda farklı şampiyonlar görmeye başladığımız Vaskervon Arenası'nda bu hafta da Fiz ve Azir gibi sahneye çok çıkmayan 2 yeni şampiyon gördük. Sizde ödüller kazanmak için oynadığınız maçlardaki en iyi hareketlerinizi video olarak Riot Games Türkiye ekibine gönderebilirsiniz.

League of Legends oyuncusu değilseniz, aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz indirebilir ve kendinize bir hesap oluşturarak bu eğlenceli Dünya'ya giriş yapabilirsiniz.

YORUMLAR