Leo's Fortune Tanıtım Videosu

Leo's Fortune, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz, el becerisine dayanan eğlenceli bir macera oyunudur. Oyunun genel olarka ilk dikkat çeken yönleri ise grafikleri, başrol karakteri ve ücreti. 10.49 TL karşılığında satın alayarak oynayabile

Leo's Fortune, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz, el becerisine dayanan eğlenceli bir macera oyunudur. Oyunun genel olarka ilk dikkat çeken yönleri ise grafikleri, başrol karakteri ve ücreti. 10.49 TL karşılığında satın alayarak oynayabileceğiniz oyunun grafik kalitesi etkileyicinin ötesinde diyebilirim. Oyunda kontrolünü sağlayacağınız Leopold karakterinin tipi ise oldukça komik ve ilgi çekici.

Kendine özgü bir hikayeye sahip olan oyunda Leopold'un tüm altınlarını çalan hırsızın peşine düşüyorsunuz. Hırsızın yola düşürdüğü altınları toplayarak ilerleyeceğiniz oyunun yapısı koşu oyunlarına benzese de, oynanışı çok daha keyifli. Yol boyunca farklı engeller ve tuzaklar ile karşılaşarak bunlardan kurtulmanız ve tüm altınları toplamanız gerekiyor.

24 farklı bölüm bulunan oyunu normal seviye de bitirdikten sonra zor modun kilidi açılmaktadır. Bu modda oyunu bitirmek için hiç ölmeden tüm bölümleri yeniden bitirmeniz gerekiyor. iPHone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan biri olan Leo's Fortune'u aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR