LG G3 Beat Ürün Tanıtım Videosu

LG G3 Beat, LG G3'ün bir nevi Mini versiyonu olarak ortaya çıktı ve bilhassa kadınların tercih edeceği bir cihaz olarak karşımızda. Zira kadın kullanıcıların çok büyük akıllı telefonları sevmedikleri, bu nedenle biraz daha mini versiyonlara yöneldikleri b

LG G3 Beat, LG G3'ün bir nevi Mini versiyonu olarak ortaya çıktı ve bilhassa kadınların tercih edeceği bir cihaz olarak karşımızda. Zira kadın kullanıcıların çok büyük akıllı telefonları sevmedikleri, bu nedenle biraz daha mini versiyonlara yöneldikleri biliniyor. Dolayısıyla LG de akıllı bir adım atarak LG G3 Beat'i satışa sunmaya hazırlanıyor.

Cihazın 5 inçlik bir ekranı var ve bu ekran 720p kalitesinde görüntü sunabiliyor. Lakin işlemcisinin ve RAM'inin biraz yetersiz olduğu ortada ve 1.2 Ghz işlemci ve 1 GB RAM'in kullanıcıları memnun etmeyeceği ortada. 8 megapiksellik ortalama kalitedeki kamerası idare eder durumda ancak ön kamerasının 1.3 megapiksel olması cihazın biraz aleyhine denilebilir.

Şimdilik ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı bilinmiyor ancak hardcore teknoloji fanlarını tatmin edecek bir cihaz olduğunu düşünmüyorum.

YORUMLAR