LG G4'ü Famas'la Vurdular!

FullMag ekibi yine çılgın bir silahla akıllı telefon vurma testi yaptı. Bu sefer karşılarındaki hedef LG'nin yeni amiral gemisi LG G4 oldu ve G4'e karşılık onlarında elinde Counter Strike'dan aşina olduğumuz Famas vardı. Henüz G3 kullanıyorken G4'ün silah

FullMag ekibi yine çılgın bir silahla akıllı telefon vurma testi yaptı. Bu sefer karşılarındaki hedef LG'nin yeni amiral gemisi LG G4 oldu ve G4'e karşılık onlarında elinde Counter Strike'dan aşina olduğumuz Famas vardı.

Henüz G3 kullanıyorken G4'ün silahla vurulmasını izlemek üzücü olsa da, bu tür videoların garip bir şekilde çok eğlenceli olduğunu kabul etmem gerekiyor. Ayrıca FullMag ekibi, bu tür videoları gerçekten komik ve eğlenceli bir şekilde hazırlıyor.

LG G4'ü vururken bile hem komik olan hem de işini son derece ciddiyetle yapan bu iki arkadaş, dağların eteklerinde yaptıkları testte LG G4'ü hem karşı yüzünden hem de yandan vurarak Famas'a karşı ne kadar dayanıklı olduğunu gördüler. Tabi ki mermiye karşı dayanıklı olmayan LG G4'ü hem içinden mermi geçerken hem de mermi ile neredeyse tamamen dağıldığını görebilirsiniz. Yan açıdan mermi gelmesine rağmen kasa olarak tamamen dağılmayan LG G4'ün bataryası fırlayarak cihazla ayrı yerlere düştü. Lafı daha da uzatmadan videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Video ile ilgili görüşlerinizi bizlere yorum olarak alttaki menüden gönderebilirsiniz.

YORUMLAR