LG Mobil Dünya Kongresi 2014 için Tanıtım Videosunu Yayınladı

Bu yıl Barcelona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi 2014 için tanıtım videosunu yayınlayan şirketlerden biri de Güney Koreli teknoloji devi LG oldu. LG G Pro 2'nin dışında düşük ve orta düzeyli birkaç akıllı telefonu daha tanıtması beklenen LG, yay

Bu yıl Barcelona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi 2014 için tanıtım videosunu yayınlayan şirketlerden biri de Güney Koreli teknoloji devi LG oldu. LG G Pro 2'nin dışında düşük ve orta düzeyli birkaç akıllı telefonu daha tanıtması beklenen LG, yayınladığı tanıtım videosunda LG G Flex'te dahil olmak üzere bazı LG ürünlerini kullanıcılara gösteriyor.

Tanıtım videosunda geçen Knock Code'un LG'nin akıllı telefonlar için ürettiği yeni bir güvenlik sistemi olduğu biliniyor. Ayrıca Knock On özelliği sayesinde kullanıcılar ekrana iki kez ard arda dokunarak ekran kilidini kaldırabiliyor. Görünen o ki Knock Code ve Knock On arasındaki en ciddi farklılık kullanıcıların ekran kilidini açmak için Knock On'u özelleştirebilecek olmaları.

LG tarafından belirtildiğine göre Knock On özelliğiyle birlikte kullanıcıları bekleyen yaklaşık 86.000 farklı kombinasyon oluşturulabiliyor. Sanırım daha fazlasını öğrenebilmek için Mobil Dünya Kongresi 2014 sırasında LG tarafından ortaya çıkacak olan yenilikleri takip etmemiz gerekecek.

YORUMLAR