Lifelog - Sony'nin Sağlıklı Yaşam Uygulaması Tanıtıldı

Sony'nin Mobil Dünya Kongresi 2014 sırasında tanıttığı SmartBand (Akıllı Bileklik) ve Lifelog uygulaması da kullanıcıların ilgisini çeken ürünler arasında yer almayı başardı. Mart ayında piyasaya sürülecek olan SmartBand ve Lifelog uygulaması yardımıyla k

Sony'nin Mobil Dünya Kongresi 2014 sırasında tanıttığı SmartBand (Akıllı Bileklik) ve Lifelog uygulaması da kullanıcıların ilgisini çeken ürünler arasında yer almayı başardı. Mart ayında piyasaya sürülecek olan SmartBand ve Lifelog uygulaması yardımıyla kullanıcılar her gün yaptıkları aktiviteleri telefonları üzerinde kaydedebilecekler.

Gün içerisinde yaptığınız spor aktivitelerini takip etmek için kullanabileceğiniz bu ikili sayesinde, daha sağlıklı bir yaşam sizleri bekliyor. Bluetooth ve NFC teknolojisi sayesinde iletişim halinde kalan SmartBand ve Lifelog uygulaması, günlük aktivitelerinizi takip ederek size adeta bir sağlık koçuymuş gibi bilgiler verecek. Tamamen su geçirmez olarak tasarlanan akıllı bileklik bir micro-USB portuna da sahip. Bu sayede cihaz üzerinde yer alan verileri kolaylıkla bilgisayarınız üzerine aktarabileceksiniz.

Aynı zamanda akıllı telefonunuz ile de iletişim halinde olacak olan SmartBand yardımıyla telefonunuz üzerine gelen e-posta, tweet, arama ve mesajlaşma bildirimlerini de akıllı bilekliğiniz üzerinde görüntüleyebileceksiniz.

Sony'nin Lifelog uygulaması için yayınladığı tanıtım videosunu izleyebilir ve konu hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR