LINE Pokopang Tanıtım Videosu

LINE Pokopang, Android ve iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli ve heyecanlı bulmaca oyunlarından bir tanesi. 3'lü eşleme üzerine kurulu oyunda, aynı renkli blokların en az 3 tanesini bir araya getirerek eşlemeli ve yok etmelisiniz

LINE Pokopang, Android ve iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli ve heyecanlı bulmaca oyunlarından bir tanesi.

3'lü eşleme üzerine kurulu oyunda, aynı renkli blokların en az 3 tanesini bir araya getirerek eşlemeli ve yok etmelisiniz. Diğer eşlemeli bulmaca oyunlarında görmediğimiz yeni bir özelliği olan oyunda, canavarlar belirli bir süre sonunda blokların rengini değiştirebiliyor. İşlerinizin zorlaşmasına sebep olan canavarlar, renk değişimi yapmadan tüm blokları patlatmaya çalışmalısınız.

En opüler ve ücretsiz mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olan LINE ile aynı geliştiriciler tarafından hazırlanan LINE Pokopang'i denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR