LINE POP Tanıtım Videosu

Dünyada oldukça popüler olan ücretsiz mesajlaşma uygulaması LINE'ın geliştiricileri tarafından hazırlanan LINE POP bulmaca oyunu, Android ve iOS kullanıcılarının oynayabileceği farklı ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Uygulama marketlerindeki bulmaca uyg

Dünyada oldukça popüler olan ücretsiz mesajlaşma uygulaması LINE'ın geliştiricileri tarafından hazırlanan LINE POP bulmaca oyunu, Android ve iOS kullanıcılarının oynayabileceği farklı ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Uygulama marketlerindeki bulmaca uygulamalarından, sahip olduğu sosyal ağ özelliği sayesinde bir adım öne çıkan LINE POP oyununda amacınız ayıcıklı kutuları en az 3 tane aynı olmak koşuluyla bir araya getirerek bölümleri geçmek. Oynadıkça bağımlılık yapan LINE POP'da ilerleyen bölümlerde işiniz zorlaşıyor. Fakat bu durumda oyun içerisinde bulabileceğiniz ekstra güç ve yetenek kazandıran özellikleri kullanabilirsiniz.

Uygulamayı diğer bulmaca oyunlarındna farklı kılan özelliği ise, LINE'da bulunan tüm arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak kimin daha yetenekli olduğunu gösterebilmek. Bunun ıdşında LINE üzerindeki arkadaşlarınız ile oyun içerisinden mesjalaşabilirsiniz.

Farklı ve eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Android ve iOS cihazlarınıza LINE POP uygulamasını ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR