Linkies Puzzle Rush Tanıtım Videosu

Başarılı mobil oyun geliştiricisi VisualDreams tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen eğlenceli ve bağımlılık yapan bir üçlü eşleme oyunu olan Linkies Puzzle Rush, oyunseverleri sonu gelmeyecek olan bir rekabete davet ediyor. Zamana karş

Başarılı mobil oyun geliştiricisi VisualDreams tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen eğlenceli ve bağımlılık yapan bir üçlü eşleme oyunu olan Linkies Puzzle Rush, oyunseverleri sonu gelmeyecek olan bir rekabete davet ediyor.

Zamana karşı yarışacağınız oyunda, oyun ekranı üzerinde yer alan şekilleri olabildiğince kısa zamanda eşleştirerek, oyun ekranını temizlemeye ve yüksek puanlar almaya çalışacaksınız.

Toplamış olduğunuz puanlarla arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz, onların almış olduğu puanların altına yorum atabileceğiniz ve sıralama listelerinde onları geride bırakabileceğiniz oyun, eğlenceli bir rekabet ortamını size sunuyor.

Farklı eşleme sistemi, etkileyici grafikleri, sürükleyici oynanışı, oyun içi güçlendiricileri ve çok daha fazlasıyla mükemmel bir üçlü eşleştirme oyunu deneyimini sizlere sunan Linkies Puzzle Rush'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Linkies Puzzle Rush'ı Android ve iOS cihazlarınız üzerine hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR