Listia Tanıtım Videosu

Listia, dünyaca ünlü popüler alışveriş sitesi Listia.com için geliştirilmiş olan resmi Android ve iOS uygulamasıdır. Uygulama yardımıyla Listia.com üzerinde yer alan tüm açık artırmaları görüntüleyebilir ve satışa sunmak istediğiniz eşyaların fotoğrafları

Listia, dünyaca ünlü popüler alışveriş sitesi Listia.com için geliştirilmiş olan resmi Android ve iOS uygulamasıdır.

Uygulama yardımıyla Listia.com üzerinde yer alan tüm açık artırmaları görüntüleyebilir ve satışa sunmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını çekerek doğrudan site üzerinde listeleyebilirsiniz.

Farklı kategoriler altında 12 milyondan fazla eşyanın listelendiği ve milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmakta olan Listia üzerinde alışveriş yapmak tamamen ücretsiz.

Ürünlerinizi açık artırmaya koyarak kazanacağınız Listia kredileri yardımıyla daha sonra istediğiniz ürünleri sahip olduğunuz krediler yardımıyla ücretsiz olarak satın alabiliyorsunuz.

Bir nevi değiş tokuş mantığına dayalı olarak hazırlanan Listia için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla uygulamayı Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR