Lookout ile Mobil Cihazlarınız Güvende

Lookout, iOS ve Android kullanıcılarının mobil cihazları üzerinde kullanabilecekleri gelişmiş özelliklere sahip bir antivirüs ve mobil güvenlik uygulamasıdır. Kötü amaçlı yazılımlara, casus yazılımlara ve virüslere karşı mobil cihazlarınızı koruyan uygula

Lookout, iOS ve Android kullanıcılarının mobil cihazları üzerinde kullanabilecekleri gelişmiş özelliklere sahip bir antivirüs ve mobil güvenlik uygulamasıdır.

Kötü amaçlı yazılımlara, casus yazılımlara ve virüslere karşı mobil cihazlarınızı koruyan uygulama, telefon izleme, konum belirleme ve hırsızlık koruması gibi ekstra özellikleriyle de oldukça kullanışlıdır.

Çevrimiçi güvenliğine önem veren tüm kullanıcıların mobil cihazları üzerinde denemeleri gereken bir uygulama olan Lookout, dünya genelinde 50 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Uygulama için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Lookout'u Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen denemeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR