LoyalGo - Müşteri Sadakat Yazılımı - III. Genç Beyinler Yeni Fikirler

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şa

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şansı bulduk. 100'ün üzerinde projenin görücüye çıktığı etkinlikte dikkatimizi çeken projeler hakkında geliştirici ekiplerle küçük röportajlar yapmayı da ihmal etmedik.

Dikkatimizi çeken projelerden bir tanesi de LoyalGo adlı Müşteri Sadakat Yazılımı oldu. Küçük, büyük tüm işletmelerle müşterileri arasında bir etkileşim kurmayı amaçlayan sistem, hem işletmeler hem de müşteriler için yarar sağlıyor. İşletmelere düzenli müşterileri ve profilleri hakkında bilgilendirme yapan sistem, müşterilere de işletmeler tarafından belirlenen promosyonları kazanma şansı sunuyor.

Ayrıca müşteriler farklı işletmelere özel promosyon kartlarını ceplerinde taşımak yerine LoyalGo sistemi çatısı altında yer alan tüm işletmelere ait promosyon ve kampanyalara tek bir yerden ulaşabiliyorlar.

YORUMLAR