Mafia 3 - İntikam Zamanı

Bu senenin en yüksek heyecanla beklenen oyunlarından olan açık dünya tabanlı mafya oyunu Mafia 3 nihayet çıkış yaptı. Oyunun çıkışıyla birlikte yayınlanan bu Mafia 3 çıkış videosu bize oyundaki intikam hikayemizi anlatıyor ve oyundan sahneleri Ice Cube ta

Bu senenin en yüksek heyecanla beklenen oyunlarından olan açık dünya tabanlı mafya oyunu Mafia 3 nihayet çıkış yaptı.

Oyunun çıkışıyla birlikte yayınlanan bu Mafia 3 çıkış videosu bize oyundaki intikam hikayemizi anlatıyor ve oyundan sahneleri Ice Cube tarafından hazırlanmış Nobody Wants to Die adlı şarkıyla birleştiriyor.

Mafia 3'te 1968 yılına konuk oluyoruz ve New Bordeaux şehrinde geçen bir maceraya atılıyoruz. 5 yıl boyunca Vietnam'da savaştıktan sonra New Bordeaux'a dönen Lincoln Clay, ailesi olarak gördüğü insanların Sal Marcano adlı mafya babası ve emrindeki mafya üyeleri tarafından katledildiğini öğreniyor. Bunun üzerine Lincoln intikam yemini ediyor ve hedeflerini belirleyerek ortadan kaldırmak ve Sal Marcano'nun New Bordeaux üzerindeki kontrolünü yok etmek için harekete geçiyor.

Lincoln Clay, intikam macerasında tek başına da değil. Bir önceki Mafia oyununun kahramanı olan Vito Scaletta, Empire Bay'den sürüldükten sonra New Bordeux'a Sal Marcano'nun emrinde çalışmak üzere gönderiliyor. Fakat Vito da Sal Marcano tarafından ihanete uğruyor. Bu nedenle Vito ve Lincoln'ün yollarının kesişmesi sürpriz olmuyor.

Mafia 3'te oyuncular düşmanlarından intikam alabilmek için farklı yollar seçebiliyorlar. Dilerseniz bu işi gizlice, dilerseniz etrafı mermi gölüne çevirerek gerçekleştirebilmektesiniz.

Mafia 3 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR