Mafia 3 Saçmalıklarından Bir Demet

Hatırlayacağınız üzere Mafia 3 geçtiğimiz hafta Cuma günü resmi çıkış yapmıştı. Fakat bu çıkış Mafia serisine hiç de yakışmamış, yeni Mafia oyunu serinin önceki oyunlarını aratmıştı. Mafia 3, ana kahramanın İtalyan olmadığı yeni bir hikaye içeriyor, bu da

Hatırlayacağınız üzere Mafia 3 geçtiğimiz hafta Cuma günü resmi çıkış yapmıştı.

Fakat bu çıkış Mafia serisine hiç de yakışmamış, yeni Mafia oyunu serinin önceki oyunlarını aratmıştı. Mafia 3, ana kahramanın İtalyan olmadığı yeni bir hikaye içeriyor, bu da oyunun kemikleşmiş mafya oyunu havasını zayıflatıyor. Bunun yanında oyunun PC versiyonu konsol kalitesinde. 

Mafia 3'ün hikayesi ve atmosferi bir kenara bırakıldığında oyun ciddi teknik problemlerle çıkış yapmıştı. Oyunun 30 FPS kilidiyle çıkması büyük tepki çekmiş, oyunun geliştiricisi Hangar 13 bu kilidi kaldırmak için bir yama yayınlama ihtiyacı hissetmişti. Bunun yanında oyunun fizik motoru saçmalık derecesinde hataların karşımıza çıkmasına sebep oluyordu. Havada uçuşan insanlar, besmele çektirten ayna yansımaları, kendi  kendine durduğu yerde takla atan araçlar, suyun üstünde yürüyebilen polisler bu saçmalıklardan bazıları. Bu video da oyunda karşımıza çıkan bu tür hataları ve mantıksız öğeleri bir araya topluyor. 7 dakikalık video boyunca bizi enfes bir saçmalıklar festivali kucaklıyor. Patlamış mısırlarınızı alın ve oyun dünyasının en büyük fiyaskolarından birine tanık olun sayın seyirciler!

Mafia 3 İncelemesi

YORUMLAR