Mafia 3 Uzun Oynanış Videosu Yayınlandı

Oyun dünyasının en yüksek heyecanla beklenen oyunları arasında olan açık dünya tabanlı mafya oyunu Mafia 3 yeni ve oldukça uzun bir oynanış videosu yayınlandı. Mafia 3'ün çıkışına sayılı günler kaldı ve şimdiye kadar yayınlanan Mafia 3 videoları sayesinde

Oyun dünyasının en yüksek heyecanla beklenen oyunları arasında olan açık dünya tabanlı mafya oyunu Mafia 3 yeni ve oldukça uzun bir oynanış videosu yayınlandı.

Mafia 3'ün çıkışına sayılı günler kaldı ve şimdiye kadar yayınlanan Mafia 3 videoları sayesinde oyuna karşı hiç de boş olmadığımızı anladık. Son yayınlanan belgesel niteliğindeki bu Mafia 3 video sunumu ise bize oyun için yayınlanan videolar arasında en detaylı bilgileri sunan video. Oyunun baş geliştiricisinin sunumuyla zenginleştirilen videoda oyunda ziyaret edeceğimiz New Bordeux şehrinin farklı bölgelerini görebiliyoruz. Hatırlanacağı üzere önceki videolarda bu şehrin sadece belli bölgeleri bizlerle paylaşılmıştı.

Mafia 3'te birçok farklı silahı kullanabileceğiz. Bu videoda Mafia 3 silahlarını da yakında görebiliyoruz. Oyunumuzun ana kahramanı olan Lincoln Clay, İtalyan mafyasına karşı açtığı savaşta dilediği silahı kullanabiliyor. Mafia 3'ün güzel yönü bize oyundaki görevleri dilediğimiz yol ile tamamlama imkanı vermesi. Dilersek makinalı tüfek gibi ağır silahları kuşanıp etrafı mermi gölüne çevirebilir, dilersek yumruklarımızı, kesici aletleri kullanarak gizlice düşmanımıza yaklaşarak sessiz ve etkili suikastler düzenleyebiliriz.

Mafia 'ün bu uzun oynanış videosunda oyunda kullanabileceğimiz döneme özgü araçları da görebilmekteyiz. Oyundaki hedeflerimizden birini temizlemeye çıktığımız bir görevin konu alındığı videoda bu araçlardan birkaçı kullanılıyor. Ayrıca oyunda sürat tekneleri gibi su araçlarını da kullanabilmekteyiz.

Mafia 3'ün açık dünya oyunlarındaki GTA 5 hükümdarlığını düşürüp düşüremeyeceğini 7 Ekim tarihinde göreceğiz.

YORUMLAR