Mafia 3'teki Mafya Örgütümüze Yakından Bakış

Yeni Mafia 3 videosunda önceki oyunun kahramanı Vito bizi selamlıyor

Sadece birkaç gün sonra çıkış yapcak yeni mafya oyunu Mafia 3 için ilginç bir tanıtım videosu daha yayınlandı.

Mafia III bizi serinin bir önceki oyunundan biraz daha ileriye götüren bir hikayeye sahip olacak. Mafia 3'te 1960'lı yıllarında sonlarına konuk olacağız ve New Orleans şehrinin suç imparatoru olmak için mücadele edeceğiz.

1968 yılında geçen oyunda ana kahramanımız olan Lincoln Clay, ailesi İtalyan mafyası tarafından katledildikten sonra İtalyan mafyasına karşı savaş açıyor. Bu iş için de yine kendisi gibi İtalyan mafyası tarafından ihanete uğramış farklı yeteneklere sahip kahramanları yanına alarak kendi mafya örgütünü kuruyor.

Lincoln Clay'!in kurduğu mafya örgütüne dahil olan kahramanların kimi silah tedarik ediyor, kimi kullandığı araçları geliştiriyor ve tamir ediyor, kimi doktorluk yapıyor, kimi de ona akıl hocalığı yapıyor. Bu kahramanların arasında yer alan Vito ise bir önceki mafya oyununun ana kahramanıydı. Eski bir İtalyan mafyası üyesi olan Vito, Lincoln'e intikam mücadelesinde yardımcı olabilmek için onunla tecrübelerini paylaşıyor.

Mafia 3, 7 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Eğer açık dünya tabanlı aksiyon oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız bu oyunu kaçırmayın.

YORUMLAR