Mafia 3'ün İlk Oynanış Videosu Yayınlandı!

Gamescom 2015'in en büyük sürprizlerinden biri olan Mafia 3'ün ilk oynanış görüntülerini içeren oynanış videosu yayınlandı. Hatırlanacağı üzere Mafia 3 ilk olarak sinematik tadında bir duyuru videosuyla oyun severlerin karşısına çıkmıştı. Bu videoda oyunu

Gamescom 2015'in en büyük sürprizlerinden biri olan Mafia 3'ün ilk oynanış görüntülerini içeren oynanış videosu yayınlandı.

Hatırlanacağı üzere Mafia 3 ilk olarak sinematik tadında bir duyuru videosuyla oyun severlerin karşısına çıkmıştı. Bu videoda oyunun hikayesine odaklanılıyordu. Bu videonun yayınlanmasından kısa bir süre sonra ise Mafia 3 oynanış videosu da oyun severlere sunuldu. Bu videoda temel oynanış dinamiklerine dikkat çekilirken oyunun geçtiği New Orleans'ın açık dünyasına, oyunda kullanılabilecek araçlara, silahlara ve döneme özgü mekanlara göz atabiliyoruz.

Yayınlanan ilk videoda tanık olabileceğiniz aksiyon sahneleri Mafia 3'te ortalığı birbirine katabileceğinize ve şehirde çılgın bir kaos yaratabileceğinize işaret ediyor. Mafia 3'ün 2016'da çıkış yapacağı bilgisi paylaşılmakta.

YORUMLAR