Magic 2014 Tanıtım Videosu

Magic 2014, Android ve iOS platformu üzerinde bulabileceğiniz en iyi kart oyunlarından bir tanesidir. Hatta kişisel olarak en iyisi diyebilirim. Blizzard'ın geçtiğimiz aylarda çıkarmış olduğu HearthStone'un da güçlü bir şekilde gelmiş olmasına oyunun henü

Magic 2014, Android ve iOS platformu üzerinde bulabileceğiniz en iyi kart oyunlarından bir tanesidir. Hatta kişisel olarak en iyisi diyebilirim. Blizzard'ın geçtiğimiz aylarda çıkarmış olduğu HearthStone'un da güçlü bir şekilde gelmiş olmasına oyunun henüz Android versiyonu bulunmuyor. Bu nedenle en popüler 2 platform üzerinde de bulunan Magic 2014 oyunu öne çıkıyor.

Ücretsiz olarak sunulan oyunun bu versiyonunda 3 paket kart hediye ediliyor ve bir çok kısıtlama bulunuyor. Fakat ücretsiz versiyonu deneyerek beğenmeniz durumunda ücretli versiyonu satın alarak oyunun tüm oyun modlarına ve ekstra 7 paket karta sahip olabilirsiniz.

Oyundaki amacınız kendi kartlarınızı kullanarak güçlü bir deste oluşturmak. Güçlü bir deste için güçlü yaratık ve büyü kartlarına ihtiyacınız bulunuyor. Eğer kart oyunlarına ilgi duyuyorsanız Magic 2014'ü aşağıdaki bağlantılar aracılığı ile Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR