Manchester City Oyuncuları FIFA 15 Turnuvasına Katıldı

İngiliz Premier Ligi'nin güçlü temsilcilerinden Manchester City'nin popüler oyuncuları Sergia Agüero, Samir Nasri, Yaya Toure ve Dedryck Boyata düzenlenen bir FIFA 15 turnuvasına katıldı. 3 maç üzerinden düzenlenen turnuvada 2 maçtan galip ayrılan galip g

İngiliz Premier Ligi'nin güçlü temsilcilerinden Manchester City'nin popüler oyuncuları Sergia Agüero, Samir Nasri, Yaya Toure ve Dedryck Boyata düzenlenen bir FIFA 15 turnuvasına katıldı.

3 maç üzerinden düzenlenen turnuvada 2 maçtan galip ayrılan galip gelen turnuvayı kazanacaktı. Agüero ve Nasri bir takım olurken, Toure ve Boyata'da rakipleri oldu ve heyecanlı maçlar başladı. Turnuva boyunca oldukça neşeli görünen Nasri, gol attıkarındaki sevinç gösterileri ile de sempatik tavırlar sergiledi.

İlk 2 maçı kazanmayı başaran Agüero ve Nasri turnuvanın da şampiyonu olarak kupalarını rakipleri olan Toure'nin elinden aldılar. Sadece yeşil sahalarda değil, oyunlarda da başarılı olduğunu gösteren futbolcuların FIFA 15 performansı izlemeye değer. FIFA 15'i aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirip siz de deneme fırsatı bulabilirsiniz.

YORUMLAR