Marvel vs. Capcom: Infinite Oynanış Videosu

Geçtiğimiz gün resmi olarak duyurulan Marvel vs. Capcom: Infinite için ilk oynanış videosu da yayınlandı. Street Fighter ve Mega Man gibi Capcom oyunlarını Marvel'ın Spider Man, Hulk, Iron Man gibi kahramanları ile birleştiren bu dövüş oyunu serisi ile il

Geçtiğimiz gün resmi olarak duyurulan Marvel vs. Capcom: Infinite için ilk oynanış videosu da yayınlandı.

Street Fighter ve Mega Man gibi Capcom oyunlarını Marvel'ın Spider Man, Hulk, Iron Man gibi kahramanları ile birleştiren bu dövüş oyunu serisi ile ilk olarak 1997 yılında tanışmıştık. Sadece X-Men ve Street Fighter kahramanlarına yer veren bu oyundan sonra seriye Marvel'ın ve Capcom'un diğer kahramanlarına yer veren oyunlar da eklenmişti. Son Marvel vs. Capcom oyununu ise 2011'de oynayabilmiştik. Aradan eçen 4 senenin ardından Marvel vs. Capcom: Infinite ilaç gibi gelecek.

Marvel vs. Capcom: Infinite'de oyuncular farklı kahramanları seçerek kendi takımlarını oluşturacaklar. 2 kahramandan oluşan bu takımlarla dövüşürken karşılaşmalar sırasında takım arkadaşımızı yardıma çağırabileceğiz. Yeni kombolar ve süper hareketler haricinde seriye eklenen Infinity Stones sistemi bir hayli ilgi çekici. Bu sistem sayesinde kahramanlarımız arka arkaya vuruşlar dizerek rakiplerine büyük hasar verebiliyorlar veya özel yetenekler kazanabiliyorlar.

Yayınlanan bu videoda Ryu ve Mega Man, Iron Man ve Captain Marvel'dan oluşan takımla kapışıyor. Marvel vs. Capcom: Infinite PC çıkış tarihi 2017 yılı. Capcom, Marvel vs. Capcom: Infinite haricinde Ultimate Marvel vs. Capcom 3'ün de PC için Mart 2017'de çıkış yapacağının müjdesini veriyor.

YORUMLAR