Masa Tenisi Robotları Gerçek Oldu

The KUKA Robot Group yayınladığı tanıtım videosu ile profesyonel masa tenisi şampiyonu Timo Boll ile kendi geliştirdikleri masa tenisi robotu arasında yapılacak olan karşılaşmayı geçtiğimiz haftalarda duyurmuştu. Bunun ardından hobileri doğrultusunda benz

The KUKA Robot Group yayınladığı tanıtım videosu ile profesyonel masa tenisi şampiyonu Timo Boll ile kendi geliştirdikleri masa tenisi robotu arasında yapılacak olan karşılaşmayı geçtiğimiz haftalarda duyurmuştu.

Bunun ardından hobileri doğrultusunda benzer bir masa tenisi robotu geliştiren mühendisler de kendi robotlarını tanıttıkları bir video yayınladılar. Ulf Hoffmann'ın garajında ortaya çıkan masa tenisi robotu, amatör oyuncular için oldukça ideal bir çözüm sunacağa benziyor.

Muhtemelen profesyonel bir masa tenisi oyuncusu bu robotu kolaylıkla yenebilir ama yine de ortaya çıkan bu proje, masa tenisi robotlarının yakın zamanda evlerimizde yerini alacağının bir göstergesi olarak dikkat çekiyor.

Masa tenisi robotu için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve konuyla ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR