Mass Effect Andromeda'nın Film Tadındaki Fragmanı

BioWare tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan Mass Effect Andromeda için yeni bir sinematik video yayınlandı.  Önceki Mass Effect oyunları sahip oldukları benzersiz hikayeler ile beğenimizi kazanmışlardı. RPG oyunları tar

BioWare tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan Mass Effect Andromeda için yeni bir sinematik video yayınlandı. 

Önceki Mass Effect oyunları sahip oldukları benzersiz hikayeler ile beğenimizi kazanmışlardı. RPG oyunları taraihinde en başarılı bilim kurgu tabanlı RPG'ler arasında olan Mass Effect serisinin son oyununda bizi farklı bir zaman dilimi bekliyor. Mass Effect Andromeda'da önceki oyunlardan yüzyıllar sonrasına yolculuk ediyoruz. Bu çağda insanoğlu uzayın derinliklerini ve ücra köşelerini yeni bir yaşam alanı bulabilmek adına eşfetmeye çalışıyor. Bu da insanların bilinmeyen tehlikelerle karşılaşması anlamına geliyor.

Mass Effect Andromeda'da Andromeda Galaksisi'ni keşfetmekle görevlendirilen bir kahramanın yerine geçiyoruz ve ekip arkadaşlarımızla birlikte bu ölümcül tehlikeler içeren görevi tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunun önceki Mass Effect oyunlarından farklı bir çağda geçmesine bağlı olarak karşımıza yeni kahramanlar çıkıyor.

Mass Effect Andromeda için yayınlanan bu sinematik video bize oyun içinde karşımıza çıkacak hikaye hakkında ipuçları veriyor. Sinematik videonun kalitesi ise Holywood yapımlarını aratmamakta. Her ne kadar ayrı bir Mass Effect filminin çekildiği açıklanmış olsa da Mass Effect Andromeda tek başına bir animsyon olsaydı kendisini izlettirebilirdi.

Mass Effect Andromeda 2017'nin bahar aylarında PC, Xbox One, PlayStation 4 Pro ve PlayStation 4 için çıkış yapacak.

YORUMLAR