Maus'a Yanlışlıkla Tıklayanların Başına Gelenler

Maus kullanırken yanlış tıklama sonucu abuk subuk şeyler sizin de başınıza kesin gelmiştir. Biz de maus yüzünden başınıza gelebilecek abuk subuk olayları derleyelim istedik. Dosyaları sürüklerken yanlışlıkla alakasız bir klasöre taşımak muhtemelen en çok

Maus kullanırken yanlış tıklama sonucu abuk subuk şeyler sizin de başınıza kesin gelmiştir. Biz de maus yüzünden başınıza gelebilecek abuk subuk olayları derleyelim istedik.

Dosyaları sürüklerken yanlışlıkla alakasız bir klasöre taşımak muhtemelen en çok başınıza gelebilecek olay. Bu sorunu küçük bir ctrl + z darbesi ile geri alabilirsiniz.

Sol tıklayacağına yanlışlıkla sağ tıklamak şeklindeki bir hatayı yapabilen var mıdır bilemiyoruz...

Bir kere tıklayacakken iki kere tıklamak nasıl olabilir demeyin, ctrl ile dosyaları seçerken yanlışlıkla yapacağınız bir çift tıklama ile bilgisayarınız kabusunuz olabilir.

Başlat menüsünün hızlı başlat kesimi ruh sağlığınızı bozabilecek potansiyeli saklıyor. Chrome açayım derken Explorer'a tıklamak ya da Notepad açayım derken Photoshop'a tıklamak sizin sonunuzu getirebilir.

Bonus: Mausun tıkı bozulduğunda oyunlar size işkence olacaktır. GTA oynarken nişan almak için sağ tık basılı tutarken sürekli sağ tık spamlıyormuş gibi yapması, kendi kafasına göre geri çıkması size zor anlar yaşatacak.


YORUMLAR