McLaren F1'i World of Speed'in Yeni Fragmanında Görüyoruz

Project Cars'ın yapımcısı Slightly Mad Studios'un yeni online araba yarışı oyunu World of Speed'in yeni fragmanında McLaren F1 arabasının oynanabilir araba olarak yer alacağı açıklandı. Aynı zamanda McLaren F1 oyunun beta sürümünde de test sürüşü için yen

Project Cars'ın yapımcısı Slightly Mad Studios'un yeni online araba yarışı oyunu World of Speed'in yeni fragmanında McLaren F1 arabasının oynanabilir araba olarak yer alacağı açıklandı. Aynı zamanda McLaren F1 oyunun beta sürümünde de test sürüşü için yeni şoförlerini bekliyor.

World of Speed uzun zamandır bir ilke adım atarak online ortama müthiş keyifli araba yarışını getiriyor. Free-to-play olması beklenen oyunun PC'de şimdiden sabırsız takipçileri ve hayran kitlesi oluşmuş durumda. Slightly Mad Studios'un Project Cars'da yakaladığı başarıyı bu şekilde geliştirmesi birçok araba yarışı oyunu geliştiricisi için de ilham kaynağı oldu.

Oyunda klasik araba yarışı takım halinde kapışmalar dışında Gran Turismo'ya benzer simülasyon hareketlerinden puan kazanarak oluşturacağınız profiller de yer alıyor. İster arkadaşlarınızla yeni bir klüp açıp yarış heyecanına son model arabalarla ortak olun, ister özel pistlerde sürüş yeteneğinizi geliştirmek için özel hareketlere çalışın. World of Speed'in modifikasyon seçenekleri de oyunculara ne yapmak isterlerse onu verecek derecede geliştirilmiş bir düzen üstüne oturtulmuş. Aynı zamanda yarışacağınız pisti de değiştirip üzerinde oynamalar yapabiliyorsunuz.

World of Speed'in PC için ne zaman geleceği henüz bilinmiyor, ancak oyunun kapalı beta testleri bu tarihlerde başladı. Eğer beta testine katılmak isterseniz buradaki adresten kaydınızı yaptırıp şansınızı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR