Me Books Tanıtım Videosu

Me Books, çocuklarınızın yatmadan önce veya boş zamanlarında kitap okumalarını sağlayabilecek olan neşeli ve ücretsiz bir mobil uygulamadır. Android ve iOS versiyonları bulunna uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama ücretsiz olmasına rağmen

Me Books, çocuklarınızın yatmadan önce veya boş zamanlarında kitap okumalarını sağlayabilecek olan neşeli ve ücretsiz bir mobil uygulamadır. Android ve iOS versiyonları bulunna uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama ücretsiz olmasına rağmen uygulama içerisinde okumak isteyeceğiniz kitaplar için ücret ödemeniz gerekiyor. Fakat uygulamayı indirdiğinizde ilk seçeceğiniz kitap ücretsiz olarak hediye edilmektedir.

Yüzden fazla farklı hikaye kitabını barındıran Me Books'a düzenli olarka yeni kitaplar eklenmektedir. Çocuk klasiklerinin neredeyse hepsini bulunduran uygulama içerisindeki kitaplar İngilizce'dir. Böylelikle çocuklarınızın İngilizcelerini geliştirmek için de uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Çocuklarınızın kitap okumasını sağlayacak bir uygulama arıyorsanız Me Books'u aşağıdaki bağlantıları kullanarak hemen Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR