MediaClip Free Tanıtım Videosu

MediaClip Free, Android telefon ve tabletleriniz üzerinden internette bulunan fotoğraf, video ve PDF dosyalarını kolayca indirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. İndirme dışında Dailymotion, Youtube ve daha bir çok popüler video sitesi üzerinden vid

MediaClip Free, Android telefon ve tabletleriniz üzerinden internette bulunan fotoğraf, video ve PDF dosyalarını kolayca indirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

İndirme dışında Dailymotion, Youtube ve daha bir çok popüler video sitesi üzerinden video izlemenizi, aramanızı ve hatta kendinize özel çalma listeleri oluşturmanızı sağlayan MEdiaClip Free oldukça yararlı bir uygulama.

Kendi içerisine entegre edilmiş internet tarayıcısı sayesinde, internet sayfalarına girebileceğiniz ve uygulamadan çıkmadan istediğiniz videoları arayıp bulabileceğiniz uygulamayı Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Sizde video izlemek ve istediğiniz videolar ile resimleri cihazınıza indirmek için bir uygulama arıyorsanız hemen aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak MediaClip Free'yi indirebilirsiniz.

YORUMLAR