Medieval Wars: Strategy & Tactics ile Ortaçağ Savaşlarına Geri Dönüyoruz

Popüler mobil oyun geliştiricisi HeroCraft tarafından geliştirilen ortaçağ konulu ve sıra tabanlı ücretsiz bir savaş ve strateji oyunu olan Medieval Wars: Strategy & Tactics ile ortaçağ savaşlarını tekrar günümüze taşıyoruz. Avrupa'nın ve insanlık tarihin

Popüler mobil oyun geliştiricisi HeroCraft tarafından geliştirilen ortaçağ konulu ve sıra tabanlı ücretsiz bir savaş ve strateji oyunu olan Medieval Wars: Strategy & Tactics ile ortaçağ savaşlarını tekrar günümüze taşıyoruz.

Avrupa'nın ve insanlık tarihinin en kanlı savaşlarının ve çatışmalarının yapıldığı ortaçağ dönemini, strateji oyunlarını seven mobil oyunculara tekrar yaşatacak olan Medieval Wars: Strategy & Tactics, oldukça başarılı bir yapım olarak dikkat çekiyor.

Tek kişilik senaryo modu dışında, aynı cihaz üzerinde arkadaşlarınızla savaşabileceğiniz, ortaçağ döneminde yaşanmış olan gerçek savaşlara konuk olabileceğiniz ve Hotseat çoklu oyuncu modu ile diğer oyuncularla karşılaşabileceğiniz strateji oyunu, sunduğu farklı oynanış seçenekleriyle oyuncuları kendisine bağlamayı başarıyor.

HeroCraft tarafından Medieval Wars: Strategy & Tactics için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletleriniz üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR