Microsoft Giyilebilir Akıllı Aksesuar Olarak Microsoft Band'ini Tanıttı

Microsoft ilk giyilebilir aksesuarını ürünle birlikte gelecek yeni uygulamalarla duyurdu. Microsoft Band ismiyle geçen bileklik günlük hayatınızda başvuracağınız en yakın arkadaşınız olacak. Yeni bilekliğiyle Microsoft haberleşmenin yanısıra kalp ritminiz

Microsoft ilk giyilebilir aksesuarını ürünle birlikte gelecek yeni uygulamalarla duyurdu. Microsoft Band ismiyle geçen bileklik günlük hayatınızda başvuracağınız en yakın arkadaşınız olacak.

Yeni bilekliğiyle Microsoft haberleşmenin yanısıra kalp ritminiz, adımlarınız, kaç kalori yaktığınız ve uyku düzeniniz gibi ihtiyaçları karşılayarak hayatınızın düzenini korumanıza yardımcı oluyor. İlk olarak firmanın öne sürdüğü Microsoft Health uygulaması Windows Phone, iOS ve Android için yayınlandı.

"Bilekliğin her zaman sadece Windows ile bağlı kalmayıp iOS ve Android ile de çalışabilmesi üzerine çalıştık," diyor Matt Barlow. Microsoft'un resmi blog sayfasında paylaştığı haber tüm firma için de yeni bir heyecan uyandırıyor. Microsoft Band sadece sağlıkla da sınırla kalmayıp uyku düzeniniz, ajandanız, haberleşme aracınız olarak günlük hayatınızda aklınıza gelebilecek her konuda size yardımcı oluyor.

Microsoft Band şu anda 200 dolarlık fiyatıyla çıkış yaptı. Özellikle piyasadaki akıllı saatlerle karşılaştırılacak olursa Microsoft Band'in fiyatı Apple Watch vb. ürünlere oranla (350 dolar) gayet hesaplı gibi duruyor. Microsoft ilerleyen günlerde bileklik üzerinde sadece spor ve sağlık yoğunlaşmasına giderek Microsoft Band'in kullanılabilirliğini daha da arttırma çalışmalarına başladı.

AION - Ücretsiz Çevrimiçi Oyunlar

Nexus 6 Ön Siparişe Sunuldu

YORUMLAR