Microsoft İlk Windows 10 Reklamını Yayınladı

Microsoft, Temmuz'un 29'unda çıkaracağı Windows 10 için çıkışa son 10 gün kala ilk tanıtım videosunu yayınladı.

Çok uzun süredir internet ve teknoloji gündeminden hiç düşmeyen Windows 10'un çıkışına sayılı günler kala Microsoft ilk tanıtım videosunu yayınladı. Bir çok farklı ve ufak çocuğun oynatıldığı kısa reklam videosu ile büyük çıkışa hazırlanan Microsoft, planlanan tarihe göre 29 Temmuz'da Windows 10'u piyasaya sürecek.

Windows işletim sistemleri arasında zaman zaman büyük farklılıklar yer alsa da, Windows 10 ile farklı bir boyuta taşınacak olan Windows, çok büyük yenilik ve dğeişiklikler ile birlikte geliyor. Yeni özelliklerden bazılarına da değinilen video ile birlikte Windows 10 için tek yapmamız gereken 29 Temmuz'a kadar beklemek.

Eğer henüz Windows 10 teknik önizleme sürümü denemesi yapmadıysanız, yaklaşık 10 gün daha bekleyerek direk Windows 10'u deneme fırsatı bulabilirsiniz.

Windows 10 tanıtım videosu da her ne kadar sevimli olsa da, işletim sistemine dair çok fazla bilgi yok. Zaten Windows 10 hakkında yüzlerce haberde yazılıp çizildi. 29 Temmuz'da çıkışı ile birlikte sizlerle Windows 10 hakkında tüm yenilikleri paylaşmaya devam edeceğiz.

İşte Windows 10’un Türkçe Ekran Görüntüleriyle 12 Yeni Özelliği

Windows 10 Temiz Kurulum Nasıl Yapılır?

YORUMLAR