Middle Earth: Shadow of Mordor Uzun Oynanış Videosu

Monolith Productions geliştirilen ve Warner Bros tarafından dağıtılacak olan Tolkien'in Lord of the Rings eserlerinin fantastik dünyasında geçen açık dünya tabanlı Middle Earth: Shadow of Mordor oyunu için uzunca bir oynanış videosu yayınlandı. Middle Ear

Monolith Productions geliştirilen ve Warner Bros tarafından dağıtılacak olan Tolkien'in Lord of the Rings eserlerinin fantastik dünyasında geçen açık dünya tabanlı Middle Earth: Shadow of Mordor oyunu için uzunca bir oynanış videosu yayınlandı.

Middle Earth: Shadow of Mordor Yüzüklerin Efendisi filmlerinden bağımsız bir senaryoya sahip olacak ve oyun severlere Orta Dünya'da geçen alternatif bir macera yaşatacak. Oyunda yine LOTR serilerinin baş kötüsü Sauron'a karşı mücadele verecek olsak da farklı ve kendine özel güçlere sahip olan bir kahramanı yöneteceğiz.

Yayınlanan bu Middle Earth: Shadow of Mordor videosunda oyunun hemen hemen bütün oynanış dinamiklerine detaylı bir şekilde değiniliyor. Videodaki görüntülere bakılacak olursa oyunda gizlilik ve suikast ön planda olacak. Oyunun bu anlamda Assassin's Creed serilerine büyük benzerlik gösterdiği söylenebilir. Oyunda aksiyon sahneleri kısa ara sinematiklerle süslenmiş ve Middle Earth: Shadow of Mordor anlatım olarak da güçlendirilmiş.

Middle Earth: Shadow of Mordor'un bu yıl içerisinde yeni nesil konsollar ile mevcut nesil konsolların yanında PC için de çıkış yapması bekleniyor.

YORUMLAR