Middle-Earth: Shadow of War - Yeni Nemesis Sistemi

Geçtiğimiz haftalarda hakkında çeşitli bilgiler sızdırılan açık dünya tabanlı yeni Orta Dünya oyunu Middle-Earth: Shadow of War bu sızıntılardan sonra zorunlu olarak duyurulmuştu.  İlk aşamada Middle-Earth: Shadow of War için etkileyici bir sinematik duyu

Geçtiğimiz haftalarda hakkında çeşitli bilgiler sızdırılan açık dünya tabanlı yeni Orta Dünya oyunu Middle-Earth: Shadow of War bu sızıntılardan sonra zorunlu olarak duyurulmuştu. 

İlk aşamada Middle-Earth: Shadow of War için etkileyici bir sinematik duyuru videosu yayınlanmış, bu videoyu kapsamlı oynanış ve tanıtım videoları takip etmişti. Şimdiye kadar Middle-Earth: Shadow of War'daki kahramanımızın yeteneklerine ve oyunun açık dünyasındaki bölgelerden biri olan Minas Ithil şehrine göz atmıştık. Yeni Middle-Earth: Shadow of War videosu ise bize oyundaki geliştirilmiş Nemesis Sistemi ile ilgili detaylı bilgi veriyor.

Hatırlanacağı üzere serinin ilk oyunu olan Middle-Earth: Shadow of Mordor'da ilk defa Nemesis Sistemli ile karşılaşmıştık. Bu sistem, temel olarak oyun dünyasının kendi içinde organik bir yapıya kavuşmasını sağlıyordu. Düşmanımız olan orklar, kendi içlerinde Nemesis Sistemi ile hiyerarşik bir düzen kazanıyorlardı ve bu düzen ork liderleri arasındaki çatışmalar ve bizim müdahalelerimizle evriliyordu. Middle-Earth: Shadow of War'da ise Nemesis Sistemi orkların haricinde oyundaki kaleleri, çevreyi ve binaları da etkileyecek.

Middle-Earth: Shadow of War 25 Ağustos'ta Avrupa'da satışa çıkacak. Oyuna ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR