Middle-earth: Shadow of War'daki Ork Ninjalara Yakından Bakıyoruz

2014'ün en başarılı açık dünya tabanlı aksiyon - rol yapma oyunları arasında yer alan Middle-earth: Shadow of Mordor'un devam oyunu Middle-earth: Shadow of War kısa bir süre sonra çıkış yapacak. Oyunun geliştiricisi Monolith Productions, bize oyunun içeri

2014'ün en başarılı açık dünya tabanlı aksiyon - rol yapma oyunları arasında yer alan Middle-earth: Shadow of Mordor'un devam oyunu Middle-earth: Shadow of War kısa bir süre sonra çıkış yapacak. Oyunun geliştiricisi Monolith Productions, bize oyunun içeriğinden ipuçları veren yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

İzleyeceğiniz bu yeni tanıtım videosunda oyundaki farklı ork klanlarından biri olacak Dark Tribe klanıyla tanışıyoruz. Dark Tribe klanı karanlıkları bir hayli seviyor ve düşmanlarını gizlice ortadan kaldırmayı tercih ediyor. Yani Dark Tribe için Orta Dünya'nın ninja suikastçiler birliği diyebiliriz. Videoda Dark Tribe üyelerinin işlerini nasıl gerçekleştirdiğin yakından görüyoruz.

Monolith Productions'ın bize oyundaki ork klanlarını tanıtmasının sebebi ise, oyumuzun ana kahramanı olan Talion'un bu klanları kontrolü altına alabiliyor oluşu. Sauron'a karşı girdiğimiz savaşta orkları yanımıza çekmemiz ve onların yeteneklerinden faydalanmamız gerekli. Düşmanın kalelerini içeriden fethetmek her zaman için tek başınıza bütün düşman ordusuyla savaşmaktan iyi bir taktik.

Middle-earth: Shadow of War'da oyuncular ork kalelerini fethedebiliyorlar. Kaleleri fethettikten sonra kalelerin güvenliğini sağlamak ve ele geçirilmesini önlemek için bu kalelere birer temsilci atamamız gerekiyor; işte bu noktada da kontrolümüzdeki ork klanlarından birinin temsilcisini seçiyoruz. Seçtiğimiz temsilcinin kim olduğu kalenin etrafının nasıl şekillendiğini belirliyor, ayrıca bize farklı avantajlar ve dezavantajlar sağlıyor.

Middle-earth: Shadow of War, 10 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak.

YORUMLAR