Mig 2D: Retro Shooter!

Popüler mobil oyun geliştiricisi HeroCraft tarafından Android platformu için geliştirilen retro bir savaş uçağı oyunu olan Mig 2D: Retro Shooter!, eski günlerde oynadığı uçak oyunlarını özleyen kullanıcılara ilaç gibi gelecek bir yapım. Ölümcül silahlarla

Popüler mobil oyun geliştiricisi HeroCraft tarafından Android platformu için geliştirilen retro bir savaş uçağı oyunu olan Mig 2D: Retro Shooter!, eski günlerde oynadığı uçak oyunlarını özleyen kullanıcılara ilaç gibi gelecek bir yapım.

Ölümcül silahlarla donatılmış bir savaş uçağına atlayacağınız ve birbirinden zorlu 20 adet bölümü tamamlamaya çalışacağınız oyunda sizleri bekleyen bir sürü deniz, yer ve hava hedefi bekliyor. Ayrıca her bölüm sonunda sizi alaşağı etmeye çalışacak olan ve size zor anlar yaşatacak olan devasa bölüm sonu düşmanları da sizi bekliyor.

Silahlarınızı geliştirebileceğiniz ve düşmanlarınıza karşı avantaj sağlayabileceğiniz oyunda soluk kesici ve heyecanlı dakikalar hatta saatler sizleri bekliyor.

Mig 2D: Retro Shooter! için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla oyunu Android cihazlarınız üzerine hemen yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR