Mikey Hooks Tanıtım Videosu

Mikey Hooks, popüler mobil oyun geliştiricisi Noodlecake tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen eğlenceli ve sürükleyici bir arcade oyunudur. Eski atari oyunlarına özlem duyan oyunculara ilaç gibi gelecek bir oyun olan Mikey Hooks, klasi

Mikey Hooks, popüler mobil oyun geliştiricisi Noodlecake tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen eğlenceli ve sürükleyici bir arcade oyunudur.

Eski atari oyunlarına özlem duyan oyunculara ilaç gibi gelecek bir oyun olan Mikey Hooks, klasik Mario oyunlarına benzer oynanışıyla da oldukça dikkat çekiyor.

Bölümleri tamamlayabilmek için düşmanlarınızı ve engellerinizi atlatmanız gereken oyunda, sürekli olarak koşmalı, zıplamalı, kaymalı ve halatınız yardımıyla sallanmalısınız.

Yeni oynanabilir karakterlerin kilidini açtırmak ve karakterinizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz eşyaları satın almak için oyun sırasında karşınıza çıkan altınları toplayabilir ve oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Oyun için geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR